Jak ważny jest dla nas czas?

Czas szybko biegnie. Tydzień za tygodniem mija i nim się spostrzeżemy jesteśmy w nowym miesiącu, nowej porze roku, nowym roku. Czas przestrzeń, która nie czeka. “Jak ważny jest dla nas czas?”

Posted in Hashimoto | Leave a comment

Moje magiczne herbatki dla Was.

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny. Dzień, który każdemu kojarzy się z odnową, wzrostem, cieplejszymi dniami, śpiewem skowronków, pięknie kwitnącymi kwiatami. Wiosna to czas miłości, nowych początków “Moje magiczne herbatki dla Was.”

Posted in Hashimoto, Omnie, Publikacje | 8 komentarzy

Przedwiośnie. Dlaczego jest nam tak ciężko i co z tym zrobić?

Przedwiośnie. Jeszcze ziemia zmarznięta otulona resztkami śniegu w górach, noce zimne często z przymrozkiem. Nie pozwalają na pełny oddech naszej matki ziemi. Ale dzień już “Przedwiośnie. Dlaczego jest nam tak ciężko i co z tym zrobić?”

Posted in Hashimoto | Leave a comment

Miłość a Ty?

Dzisiaj dzień zakochanych,dzień miłości. Jedni go świętują , drudzy nie. Ten dzień podszyty jest słowami miłości. Miłość określona jako największa energia w wszechświecie. Ale czym “Miłość a Ty?”

Posted in Hashimoto, Omnie | Leave a comment

Smak wakacji-oliwa z oliwek,jakie ma dla Nas dary?

Smak wakacji. Pisałam wam o jednym z zatrzymanych smaków moich tegorocznych wakacji smaku słonej wody morskiej tutaj… Dziś drugi ze smaków ,smak oliwy z oliwek. “Smak wakacji-oliwa z oliwek,jakie ma dla Nas dary?”

Posted in Bezglutenowe, Hashimoto | Leave a comment

Smak wakacji -sól morska ,czy jest dla nas zdrowa?

Smak wakacji. Jeszcze przez pewien czas będę odczuwała to piękno natury,która tak obficie w tym roku ofiarowała mi swoje skarby.  A może tak naprawdę  wraz “Smak wakacji -sól morska ,czy jest dla nas zdrowa?”

Posted in Hashimoto, Kosmetyki | Leave a comment

Jelita a Hashimoto, co powinieneś o nich wiedzieć?

Pisałam Wam już o układzie immunologicznym  tutaj…dlaczego jest dla Nas tak ważne, aby działał prawidłowo? Wiadomym jest, że najwięcej zagrożeń chorobowych przedziera się do wnętrza “Jelita a Hashimoto, co powinieneś o nich wiedzieć?”

Posted in Hashimoto | Leave a comment

Co z tym olejem kokosowym zdrowy czy nie?

Ostatnio po ukazaniu się  w Internecie artykułu w którym opisano, że American Heart Association opublikowało raport odradzający stosowanie oleju kokosowego w diecie, rozgorzała u mnie “Co z tym olejem kokosowym zdrowy czy nie?”

Posted in Hashimoto, Publikacje | 6 komentarzy

JOGA w moim życiu

Moja przygoda z jogą zaczęła się ekstremalnie. Był to czas kiedy poważnie zachorowałam, właściwie lekarze nie mogli ustalić co się dzieje. Jakaś infekcja wirusowa, trzeba “JOGA w moim życiu”

Posted in Hashimoto, Joga | 8 komentarzy

Układ immunologiczny a choroba Hashimoto. Jaki mają związek?

Obiecałam napisać Wam coś o układzie immunologicznym. Hashimoto jak już pisałam tutaj… to choroba autoimmunologiczna, której przyczyną pośrednią jest źle działający układ immunologiczny. Co to “Układ immunologiczny a choroba Hashimoto. Jaki mają związek?”

Posted in Hashimoto | Leave a comment

 

X