MOJE MAGICZNE HERBATKI DLA WAS.

Dzisiaj pierwszy dzień wiosny.

Dzień, który każdemu kojarzy się z odnową, wzrostem, cieplejszymi dniami, śpiewem skowronków, pięknie kwitnącymi kwiatami. Wiosna to czas miłości, nowych początków i zmian.

Ja od dawna wiem, że nic tak nie buduję i nie odnawia kobiety jak zmiany.

W swojej książce ,,Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie” pisałam:

…,, Każdy z nas jest istotą niepowtarzalną. Mamy moc i siłę zmieniać naszą rzeczywistość.
My, kobiety, mamy niejako wbudowane na stałe: miłość, opiekuńczość, intuicję, empatię, zgodność z naturą, niezmierzoną siłę wewnętrzną, które przeradzają się w nas i przez nas w jedyny, najcudowniejszy akt – narodzin drugiego człowieka. Ta siła jest tak wielka, że czasami naprawdę możemy przenosić góry.
Musimy tylko dać sobie przyzwolenie na to, żeby spojrzeć na swoje życie z równą miłością, opiekuńczością, oddaniem, tak jak to robimy w stosunku do innych – męża, partnera, dzieci, rodziców.”

…,, Odwaga, aby wyjść ze swojej pozornej strefy komfortu, zawalczyć o siebie i zacząć się rozwijać – bynajmniej nie jest łatwa. Ale w naszej podróży życia dajemy sobie przecież wspaniale radę z zadaniami specjalnymi Praca nad sobą uczy pokory, ale też motywuje, dodaje energii do życia TU i TERAZ.
Daje wolność, która – według mnie – oznacza harmonię. Harmonię tego, co we mnie, i tego, co poza mną. To mocny fundament. Wiem, że to, co robię w swoim życiu, ma sens i jest przydatne innym. Swoimi doświadczeniami dzielę się z innymi. I uwielbiam to robić. ”…

Dzisiaj z perspektywy upływającego czasu jeszcze bardziej te słowa są mi bliskie.
Zwłaszcza stwierdzenie, o wyjściu ze swojej ,,strefy komfortu” jest dla wielu z nas trudne do realizacji. Zastałe schematy dnia, miesięcy, lat tak często powielane przez nas dla wygody, bezpieczeństwa, ,,świętego spokoju,” tak często blokują nam dostęp do rzeczy, sytuacji, nowych nieznanych, pięknych.
Jak mamy się rozwijać, kiedy boimy się wyjść z narysowanych, tak naprawdę tylko przez siebie samych ograniczonych schematów.

Ja już wiem, że trzeba słuchać swojej intuicji, swojego serca, swojej duszy. Ich ciche podszepty wytyczają nam kierunki, w których powinniśmy zmierzać. Pokazują co jest dla nas dobre. I nie bać się zmian. Wchodzić w otwarte drzwi niespiesznie, z otwarta głową ale i sercem. Odczuwać co dobre i z ciekawością łapać piękne obrazy jakie wszechświat przygotowuje dla nas. Podążać z ufnością i wdzięcznością każdego dnia mając wiarę, że prowadzi nas nasze Źródło.

Kiedy zakładałam blog, zaczynałam tworzyć warsztaty, nie wyobrażałam sobie, że mogę napisać książkę, że ktoś ją wyda i,  że będzie miała tak wielki pozytywny odbiór wśród czytelników.
Ale dzisiaj już wiem, że trzeba marzyć i trzeba swoje marzenia realizować. Musimy jednak wiedzieć, że one nie realizują się same. To nasza determinacja, radość z tworzenia czegoś nowego, pasja, uczucie, że chcesz ofiarować innym coś od siebie, nierzadko ciężka praca, ufność, że jest się prowadzonym przez Boga, dają efekty, o których nawet nie bylibyśmy w stanie pomyśleć, że mogą się wydarzyć.

Dzisiaj jest dla mnie kolejny ważny dzień, gdzie w swoim życiu wdrażam następne marzenia.
Pisałam wam o mojej pracy nad blogiem i niespodziance jaką właśnie dzisiaj chce się z wami podzielić. Dodałam do swojego bloga, sklep internetowy z pięknym logo, które już poznaliście
,,aap naya „co oznacza ,,nowa Ty”.

Pragnę wam przedstawić w nim moją linię własnych herbatek. Pracowałam nad tym projektem długo, ale już są i już mogę te magiczne, pełne kolorów, energii i zdrowia herbatki wysyłać w świat.
Skąd taki pomysł? U mnie jak zwykle:) uważność na głos mojego syna Kuby, ciągłe szepty serca, duszy i otwarta droga przy realizacji marzenia sprawiły, że dzisiaj mogę dzielić się z Wami moją radością. To chęć stworzenia z serca czegoś zdrowego i dobrego dla naszego ciała, umysłu ale i duszy.

Kochani w moim sklepiku znajdziecie trzy herbatki:

https://www.aapnaya.pl/kategoria-produktu/herbatki/

Pierwsza herbatka
Obfitość Zdrowia – herbatka oczyszczająca.

Wspaniała partnerka, która pomoże Twojemu organizmowi oczyścić się z toksyn, nadmiaru wody oraz złogów powstałych z przemiany materii.
Dzięki właściwością jej składników dostarczysz swojemu organizmowi wiele cennych substancji, które mają za zadanie posprzątać Twój organizm i jednocześnie odżywić i wzmocnić go. Ochronić przed szkodliwymi czynnikami atakujących nas wewnętrznie i zewnętrznie. Wspomóc nasze komórki przed przedwczesnym starzeniem się.

 Druga herbatka
Twój Czas – herbatka relaksacyjna

To Twoje wytchnienie. Wpływając na system nerwowy ukoi i zregeneruje. Pomocna będzie w stresowym spięciu mięśni delikatnie działając rozkurczowo. Relaksuje i odpręża.
Piękna, kolorowa o cudownym zapachu róży przeniesie w magiczny świat spokoju, ciszy i marzeń.
To Twój czas relaksu.

 Trzecia herbatka
Barwy Dnia- herbatka owocowo-kwiatowa

To wspaniała towarzyszka na cały dzień. Swoimi kolorami i składem wzbudzi radość, spokój i wspaniałe samopoczucie. Zadba o oczyszczenie organizmu, dostarczenie mu witamin i odpowiednią ochronę przez doskonałe właściwości przeciwzapalne.
Magia kolorów otoczy Twój dzień.

Skład wszystkich herbatek to kompozycja samych zdrowych i ekologicznych owoców, ziół i kwiatów.
Wszystkie zbierane ręcznie( nie widziały maszyn🙂) z ekologicznych upraw. Suszone do temperatury 45st. tak aby zachować jak najwięcej właściwości zdrowotnych.
Do każdej torebki dodawana jest przeze mnie osobiście szczypta uśmiechu, garść radości i morze miłości.
Każdą z nich osobiście dekoruję wstążeczką i ceramicznym koralikiem. Można z nich stworzyć indywidualna bransoletkę, tylko Twoją z różnych kolorów koralików. Tak jak różne są herbatki🙂
Herbatkę skomponowałam pod fachowym okiem Guru od ziół i herbatek Iwonki Garlickiej, która wsparła mnie całą swoją wiedzą i doświadczeniem, aby tak piękny i zdrowy produkt mógł powstać. Zdradzę Wam, że sama niektóre mieszała, aby nadać im magicznej pozytywnej energii, która do Was będzie trafiać.🙂
Z czego składają się te magiczne ,zdrowe, oczyszczające i pełne energii herbatki już niedługo. Obiecuję, że można będzie poczytać o każdej z nich na moim blogu.🙂
A dzisiaj, cały ten wachlarz dobroci dla naszego organizmu, który zawarłam w herbatkach pragnę wam przekazać. Pragnę aby mogły one służyć każdemu z nas i wspomagać nasze zdrowie jak najkorzystniej. Częstujmy się nimi na zdrowie🙂

Zapraszam do sklepiku https://www.aapnaya.pl/kategoria-produktu/herbatki/

 1. Cieszę się że są kobiety ,które rozumieją Nas i pomagają przetrwać te trudne chwile z ktorymi się borykamy……robicie super sprawę….Dziękuję 😘

  1. Kochana, dziękuję za te słowa. Nikt bardziej nie rozumie Was, jak ja sama, która wie co znaczy zmagać się z codziennością hashimoto. Dlatego postanowiłam umilać nam nasze chwile, budować w nas samych miłość, radość i spokój. Bo to nas leczy i daje nadzieję na ,,Piękne Życie” Taka pozytywna energia dzień po dniu, małymi krokami przybliża nas by stać się ,,aap naya” NOWA TY. Pięknego Życia💓💓💓

 2. Beatko, dziękuję za herbatki, wszystkie trzy są pyszne. Pięknie zapakowane, z koralikiem na szczęście – każdemu taka herbatka sprawi radość! Smaki są niepowtarzalne, zapach, kolor, smak – wszystko oddziałuje na nasze zmysły i kojąco wpływa na dobrostan. Poproszę o kartę stałego klienta – na pewno będę je jeszcze zamawiać!

  1. Kasiu kochana, tak bardzo się cieszę, że herbatki smakują i mogą być miłym akcentem w naszym dniu. Koraliki i wstążeczki można połączyć i zrobić sobie bransoletkę, albo jak jedna z Pań wymyśliła zakładkę do książki:) Karta stałego klienta założona:) Dziękuję bardzo za tak miłe słowa.💓💓💓

 3. Herbatki są cudowne!!!! Dają wsparcie psychiczne i fizyczne, poza tym ten aromat i smak urzeka, już samo opakowanie chciałoby się “połknąć”. Teraz to już nie wyobrażam sobie dnia bez herbatek, Beatko zamawiam kontener!!! 😃

  1. Kochana dziękuję za te miłe słowa.Tak bardzo się cieszę, że smakują i mogą nieść zdrowie.
   Agatko dla Ciebie zawsze będą czekać ze specjalnymi życzeniami💓💓💓

 4. Herbatki są fantastyczne❣️a ich smak i aromat przenoszą mnie w błogostan🌸🧚‍♂️🍀Dziękuję za te wspaniałości od których z pewnością już stałam się uzależniona 😁💕

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *