Hashimoto- Droga Do Uzdrowienia Siebie

Kochane, już niedługo nasze warsztaty w cudownym i magicznym miejscu na Poziomkowej Górce.

Niezmiernie się cieszę i z niecierpliwością oczekuje spotkania z Wami.

Każdy dzień to nowy początek ,weź głęboki oddech i zacznij go od nowa.To pierwsze zdanie,które napisałam do Was zapraszając na to  wydarzenie.Przypomnę,że warsztaty kierowane są dla kobiet zmagających się z chorobami Tarczycy szczególnie Hashimoto.
W trakcie warsztatów opowiemy o tarczycy- czemu jest tak dla nas ważna,jakie są choroby związane z tarczycą, co to jest choroba Hashimoto,jak działa nasz układ odpornościowy, nasze jelita ,jakie badania są nam potrzebne i jak je rozumieć, co nas leczy –styl życia, dieta, kosmetyki,nasza przestrzeń .Co mówi medycyna konwencjonalna a co funkcjonalna?


Człowiek nie jest duszą używającą ciała,lecz kompozycją duszy i ciała. św.Tomasz z Akwinu


Będziemy poznawać same siebie przez wiedzę,jedzenie,jogę. Upieczemy chleb bezglutenowy,ugotujemy potrawę dającą mnóstwo energii,będziemy ćwiczyć.

W magiczną krainę jogi zabierze nas AMAR ATMA – z wykształcenia fizjoterapeuta. Oprócz hatha yogi pracuje z yogą kundalini, która bardziej zwraca uwagę na wzmocnienie siły psychicznej człowieka, używając do osiągnięcia celu siły ciała fizycznego.

Każdy z nas pragnie , aby jego życie stawało się jeszcze lepsze , pełniejsze , piękniejsze pod każdym względem. Nie zdajemy sobie sprawy jak nasza psychika jest ważna i jaki ma wpływ na nasze zdrowie fizyczne. W jodze kundalini  posługujemy się ciałem , aby wprowadzać proces uzdrawiania.Joga  pracuje bardzo mocno z układem nerwowym i hormonalnym oddziałując na pracę narządów i organów, głównie szyszynkę i przysadkę mózgową. W ten sposób wspomaga proces leczenia chorób,buduje zdrowie psychiczne i fizyczne.
Będzie też masaż dźwiękiem. Masaż dźwiękiem jest skuteczną metodą relaksacji.Usuwa bloki energetyczne, likwiduje napięcia mięśniowe , stres,wspomaga proces samouzdrawiania.Podstawą masażu jest prastare przekonanie o działaniu dźwięków.
Gotować nam będzie dietetyk medycyny chińskiej –Iwona Sitko-Urbanowicz
Będziemy próbować docierać do naszego wnętrza aby wzmocnić swoją energię, która poniesie nas na naszej drodze życia.

4 Replies to “Hashimoto- Droga Do Uzdrowienia Siebie”

 1. Droga Beato, czy organizujesz warsztaty tylko w tym zakątku Polski? Jestem z wielkopolski i dla mnie jest to bardzo daleko. Jechać samej autem to wyczerpująca wyprawa dla mojego kręgosłupa no i duży koszt. Pozdrawiam

  1. Droga Celino, w tym roku planuję jeszcze jedne warsztaty 29.09.2017,ale też na Poziomkowej Górce.Ponieważ jest dużo Pań zainteresowanych ,mam nadzieję ,że w przyszłym roku ruszę w Polskę:)
   Bądźmy w kontakcie.
   Pozdrawiam ciepło Beata

   1. Dziękuję bardzo , będę czekała, no i czytała Twój blog. Bardzo mnie inspirujesz. Pierwszą taką inspiratorką była i jest Agnieszka Maciąg. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *