HASHIMOTO – DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE

Kochane, już niedługo nasze warsztaty w cudownym i magicznym miejscu na Poziomkowej Górce.

Niezmiernie się cieszę i z niecierpliwością oczekuje spotkania z Wami.

Każdy dzień to nowy początek, weź głęboki oddech i zacznij go od nowa. To pierwsze zdanie, które napisałam do Was zapraszając na to  wydarzenie. Przypomnę, że warsztaty kierowane są dla kobiet zmagających się z chorobami Tarczycy szczególnie Hashimoto.
W trakcie warsztatów opowiemy o tarczycy –

 • czemu jest tak dla nas ważna
 • jakie są choroby związane z tarczycą
 • co to jest choroba Hashimoto
 • jak działa nasz układ odpornościowy
 • jak działają nasze jelita
 • jakie badania są nam potrzebne i jak je rozumieć
 • co nas leczy – styl życia, dieta, kosmetyki, nasza przestrzeń
 • Co mówi medycyna konwencjonalna a co funkcjonalna?


Człowiek nie jest duszą używającą ciała, lecz kompozycją duszy i ciała. św.Tomasz z Akwinu


Będziemy poznawać same siebie przez wiedzę, jedzenie, jogę. Upieczemy chleb bezglutenowy, ugotujemy potrawę dającą mnóstwo energii, będziemy ćwiczyć.

W magiczną krainę jogi zabierze nas AMAR ATMA – z wykształcenia fizjoterapeuta. Oprócz hatha yogi pracuje z yogą kundalini, która bardziej zwraca uwagę na wzmocnienie siły psychicznej człowieka, używając do osiągnięcia celu siły ciała fizycznego.

Każdy z nas pragnie, aby jego życie stawało się jeszcze lepsze, pełniejsze, piękniejsze pod każdym względem. Nie zdajemy sobie sprawy jak nasza psychika jest ważna i jaki ma wpływ na nasze zdrowie fizyczne. W jodze kundalini  posługujemy się ciałem, aby wprowadzać proces uzdrawiania. Joga  pracuje bardzo mocno z układem nerwowym i hormonalnym oddziałując na pracę narządów i organów, głównie szyszynkę i przysadkę mózgową. W ten sposób wspomaga proces leczenia chorób, buduje zdrowie psychiczne i fizyczne.
Będzie też masaż dźwiękiem. Masaż dźwiękiem jest skuteczną metodą relaksacji. Usuwa bloki energetyczne, likwiduje napięcia mięśniowe, stres, wspomaga proces samouzdrawiania. Podstawą masażu jest prastare przekonanie o działaniu dźwięków.
Gotować nam będzie dietetyk medycyny chińskiej –Iwona Sitko – Urbanowicz
Będziemy próbować docierać do naszego wnętrza, aby wzmocnić swoją energię, która poniesie nas na naszej drodze życia.

 1. Droga Beato, czy organizujesz warsztaty tylko w tym zakątku Polski? Jestem z wielkopolski i dla mnie jest to bardzo daleko. Jechać samej autem to wyczerpująca wyprawa dla mojego kręgosłupa no i duży koszt. Pozdrawiam

  1. Droga Celino, w tym roku planuję jeszcze jedne warsztaty 29.09.2017,ale też na Poziomkowej Górce.Ponieważ jest dużo Pań zainteresowanych ,mam nadzieję ,że w przyszłym roku ruszę w Polskę:)
   Bądźmy w kontakcie.
   Pozdrawiam ciepło Beata

   1. Dziękuję bardzo , będę czekała, no i czytała Twój blog. Bardzo mnie inspirujesz. Pierwszą taką inspiratorką była i jest Agnieszka Maciąg. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *