KSIĄŻKA DLA CIEBIE.

,,HASHIMOTO –DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE,,

Książka, którą oddaje w Twoje ręce dzięki czytelnikom znalazła się na liście Top bestsellerów, 100 najlepiej sprzedających się książek w Empiku spośród wszystkich tytułów ! A w drugim miesiącu od premiery , cały nakład książki został wyprzedany i był jej dodruk.❤️🙏❤️
Została również dostrzeżona i nagrodzona jako książka miesiąca  przez kapitułę Magazynu Literackiego Książki !
W plebiscycie “Najlepsza książka na Gwiazdkę”, którego organizatorem był serwis Granice.pl dzięki waszym głosom zdobyła nagrodę w kategorii “poradniki”.
Jako autor wraz ze swoją książką znalazłam się na łamach najbardziej prestiżowego portalu ,,wszystkoconajwazniejsze.pl’’
To dla mnie ogromny zaszczyt zagościć wśród tak wspaniałych autorów: naukowców, artystów, filozofów, polityków, dyplomatów, prawników, menedżerów, odkrywców i społecznych innowatorów, smakoszy życia i kreatorów epoki zmiany.

,,HASHIMOTO –DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE,,

Napisałam w niej całą moją podróż życia związaną ze zdrowiem, wszystko to czego doświadczyłam, z czym przyszło mi się zmagać. Czego się nauczyłam. Jak znalazłam przez chorobę Hashimoto drogę do uzdrowienia duszy i ciała. Jak zmieniło się moje życie.
Z tym wszystkim pragnę się podzielić, abyś i TY mogła powiedzieć o swoim życiu, że jesteś jego reżyserem. I, że to TY kochana piszesz scenariusz własnego Życia czyniąc go arcydziełem. A choroba jest tylko małym przystankiem, aby doświadczyć i pokochać siebie.

Tu możesz ją kupić

https://www.aapnaya.pl/produkt/hashimoto-droga-do-uzdrowienia-siebie/

Z miłością, z wdzięcznością

Beata Abramczyk

  1. Witam, jestem świeżo po lekturze i poczułam się jakby ktoś napisał książkę o mnie. Dziękuję. Każdego dnia dążę do celu, czasem czuję, że się cofam ale nie poddaje się. Teraz wiem, że można zwyciężyć i , że nie jesteśmy w tym same. Pozdrawiam Beata

    1. Dzień dobry,
      Kochana dziękuję za piękne słowa. Nasza droga wcale nie jest prosta, ale kiedy rano budzimy się i pierwszą naszą myślą jest wdzięczność, za to co już osiągnęłyśmy na niej, to wszystko staje się prostsze i łatwiejsze. Krok po kroku niespiesznie z uwagą chwili, podążaj swoją ścieżką. Otoczona miłością ze Źródła stajesz się pięknym Motylem. Nie jesteś sama zawsze masz mnie. Przytulam Cię mocno Beata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *