KSIĄŻKA DLA CIEBIE.

,,HASHIMOTO –DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE,,

Książka, którą oddaje w Twoje ręce dzięki czytelnikom znalazła się na liście Top bestsellerów, 100 najlepiej sprzedających się książek w Empiku spośród wszystkich tytułów ! A w drugim miesiącu od premiery , cały nakład książki został wyprzedany i był jej dodruk.❤️🙏❤️
Została również dostrzeżona i nagrodzona jako książka miesiąca  przez kapitułę Magazynu Literackiego Książki !
W plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę”, którego organizatorem był serwis Granice.pl dzięki waszym głosom zdobyła nagrodę w kategorii „poradniki”.
Jako autor wraz ze swoją książką znalazłam się na łamach najbardziej prestiżowego portalu ,,wszystkoconajwazniejsze.pl’’
To dla mnie ogromny zaszczyt zagościć wśród tak wspaniałych autorów: naukowców, artystów, filozofów, polityków, dyplomatów, prawników, menedżerów, odkrywców i społecznych innowatorów, smakoszy życia i kreatorów epoki zmiany.

,,HASHIMOTO –DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE,,

Napisałam w niej całą moją podróż życia związaną ze zdrowiem, wszystko to czego doświadczyłam, z czym przyszło mi się zmagać. Czego się nauczyłam. Jak znalazłam przez chorobę Hashimoto drogę do uzdrowienia duszy i ciała. Jak zmieniło się moje życie.
Z tym wszystkim pragnę się podzielić, abyś i TY mogła powiedzieć o swoim życiu, że jesteś jego reżyserem. I, że to TY kochana piszesz scenariusz własnego Życia czyniąc go arcydziełem. A choroba jest tylko małym przystankiem, aby doświadczyć i pokochać siebie.

Tu możesz ją kupić

https://www.aapnaya.pl/produkt/hashimoto-droga-do-uzdrowienia-siebie/

Z miłością, z wdzięcznością

Beata Abramczyk

  1. Witam, jestem świeżo po lekturze i poczułam się jakby ktoś napisał książkę o mnie. Dziękuję. Każdego dnia dążę do celu, czasem czuję, że się cofam ale nie poddaje się. Teraz wiem, że można zwyciężyć i , że nie jesteśmy w tym same. Pozdrawiam Beata

    1. Dzień dobry,
      Kochana dziękuję za piękne słowa. Nasza droga wcale nie jest prosta, ale kiedy rano budzimy się i pierwszą naszą myślą jest wdzięczność, za to co już osiągnęłyśmy na niej, to wszystko staje się prostsze i łatwiejsze. Krok po kroku niespiesznie z uwagą chwili, podążaj swoją ścieżką. Otoczona miłością ze Źródła stajesz się pięknym Motylem. Nie jesteś sama zawsze masz mnie. Przytulam Cię mocno Beata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *