DRUGA EDYCJA WARSZTATÓW – HASHIMOTO DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE!

Kochane druga edycja warsztatów,, Hashimoto droga do uzdrowienia siebie,, za nami.

Spotkanie wspaniałych kobiet, które swoją drogą życia udowadniają swoją wielką siłę.

To spotkanie, gdzie wielka energia i odpowiedzialność tak mocno wbudowane w Nas same, pomału dawała możliwość zadbania o siebie .

To czas, w którym mogłyśmy odczuć nasze wewnętrzne emocje Tu i Teraz.

Dla mnie to czas spotkania niesamowitych mocnych kobiet, których scenariusz życia nie oszczędzał, a jednak  swoją siłą, determinacją walczą o siebie.

Jesteście cudowne!

Życzę Wam pełni zdrowia i drogi, która powiedzie Was do spełnienia pięknej przygody. Przygody Waszego Życia!

Pamiętaj tylko TY możesz zmienić swoje Życie!

 1. Wspaniałe warsztaty, pyszne jedzenie, piękno przyrody, solidna porcja wiedzy i inspiracji a przede wszystkim fantastyczne kobiety, które mają odwagę zawalczyć o swoje szczęście i zdrowie – to wszystko czyni z tych warsztatów niezapomnianą i wyjątkową przygodę!

  1. Kochana dziękuję za te słowa pełne dobroci 😉 I właśnie tak jak napisałaś to kobiety,które przyjeżdżają na te warsztaty są najwspanialszą energią,która daje skrzydła w dalszej drodze codzienności każdej z Nas.Dziękuję,że zechciałaś być częścią tej podróży❤❤❤

 2. Warsztaty przede wszystkim to niesamowita atmosfera miejsca i osób, które to organizują. Beatka przekazuje mnóstwo wiedzy praktycznej, pomaga i ukierunkowuje na odpowiednie badania, suplementację oraz dietę. Agata mistrzyni jak dla mnie jogi…zabrała mnie w świat medytacji i gongów. W ciągu tych niespełna trzech dni zrelaksowałam się, spróbowałam kuchni 5 przemian, przy okazji straciłam 1 kg wagi 😉 oraz poznałam wspaniałe dziewczyny. Zachęcam i jeszcze raz zachęcam do skorzystania z warsztatów😍 buziaki 😘😘😘😘

  1. Kochana,dziękuję za te słowa.
   Każdy taki komentarz dodaje nam skrzydeł.Wierzę,że nic nie dzieje się bez przyczyny i wszystkie nasze spotkania dają nam niesamowitą energię i naukę ,którą możemy czerpać od siebie nawzajem ❤❤❤

 3. Te warsztaty to wspaniały czas. Otrzymałam kompleksową wiedzę na temat Hashimoto. Mogłam zadać każde pytanie i otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź. Dzięki temu, że razem piekłyśmy chlebki bezglutenowe mogłam się przekonać, że to nie takie straszne. Od powrotu do domu gotuję dla siebie zdrowo, chociaż wcześniej nie mogłam się do tego zebrać.
  Dziękuję Beacie za jej ciepło i profesjonalizm. Agacie za zaproszenie do świata jogi i tajemnicy gongu. Iwonie za jej kuchnię 5 przemian. Asi za to magiczne miejsce i gościnność.
  Dziękuję Wam wszystkim za życzliwość. dobro i piękno, które było udziałem nas wszystkich. Mam nadzieję, że to nie było ostatni raz……..

  1. Kochana,My dziękujemy Ci, że postanowiłaś zagościć w naszej podróży życia,pełna dobrej energii,uśmiechu,opowieści. ❤❤❤
   Nie mogę doczekać się na następne nasze spotkanie 😘

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *