WARSZTATY TERAPEUTYCZNE HARMONIA ŻYCIA – POZIOMKOWA GÓRKA

Jak zwykle po warsztatach Poziomkowa cichnie. Ale wiem, że to tylko stan chwilowy:) Za każdym razem kiedy w uściskach, czasem z łezką w oku żegnamy się, wiem, że zaczynamy jeszcze piękniejszą  podróż do naszego szczęścia i harmonii życia.
I chociaż piękny czas warsztatów Harmonia Życia dobiegł końca jesteśmy bogatsze w doświadczenia Jogi nidry, jogi kundalini, jogi twarzy, jogi na krzesłach, mantr, medytacji, masażów. Energia  płynie w każdej z nas  w swoim harmonijnym rytmie, zasilając nasz organizm swoją mocą i światłem. Odbyta i zapisana na kartach  nasza opowieść o zdrowiu, wyznaczyła  bądź uporządkowała nasze ścieżki, które jeszcze bardziej pomogą nam na zadbanie, odnalezienie siebie, utulenie.
Dziękuję kochane za te chwile, za Waszą cudowną energię i Wasze historie. Podróż się zaczyna. Dla każdej z nas inna, fascynująca pełna doświadczeń, obfitości i naszej prawdy. To kobieca moc, wielkość serc, dar empatii i nasze Sat nam jest z nami i nas prowadzi. ❤❤❤❤❤❤❤ Dziękuję BaSzu za cudowne prowadzenie jogi twarzy i wspaniałej jogi na krzesłach.❤❤❤🙏🙌❤❤❤ Dziękuję Agnieszka Wilczyńska za bajecznie kolorowe posiłki, za Twoje serce w każdej potrawie za smak i ich kolory i samo zdrowie🙏❤❤❤🙌🙏❤❤❤❤
Dziękuję  Joasi za Poziomkową Górkę, za cudowności tego miejsca, Ewelince Pociecha za opiekę i wsparcie. Kochane to był cudny magiczny czas😘❤🙏🙌❤🌟

Do zobaczenia na ścieżce……

 1. Wdzięczność.. bezpieczeństwo.. ciepło.. połączenie.. zapach chleba.. szczęście… wzajemna troska.. moc.. piękno.. zachwyt… zatrzymanie.. bycie w prawdzie.. uśmiech.. działanie.. blask.. możliwości.. kreacja.. spokój.. zmiana.. zaufanie.. dobro.. obecność.. równowaga.. wszystko to wraca, gdy myśli wędrują w kierunku Poziomkowej Górki, cudownego miejsca na ziemi, które okazało się bezpieczną przystanią, gdzie spotkałam cudowne kobiety, ale również samą siebie:)
  Ważny czas. Potrzebny. Jestem wdzięczna 🙏 za każdą chwilę..
  każde słowo..
  każdą spotkaną duszę .. – wierzę, że obrany kierunek sprawi, że wkrótce nasze drogi znów się skrzyżują 🙂

  Z wyrazami wdzięczności dla Ciebie Beatko (poruszyłaś serca i tchnęłaś życie w zastałe marzenia)
  i z ciepłymi pozdrowieniami dla każdej z Was
  Agnieszka

  1. Kochana dziękuję za te piękne słowa 🙏💗🙏 Tak ciepło w sercu i w duszy gra ich melodia. Moja wdzięczność za nasze wspólne chwile i odkryte ścieżki jest ze mną zawsze. Mocno przytulam 🤗 🙏❤️

 2. Dziękuję za magiczny czas…
  Czas odkrywania, wzrastania, uzdrawiania, wyciszenia, prowadzenia…
  Czas zaopiekowania się swoimi emocjami, czas spotkania ze swoim światem wewnętrznym.
  Czas odpoczynku w ramionach Matki Ziemi.
  Czas świadomego oddechu niosącego spokój, harmonię i poczucie bezpieczeństwa.
  Czas uwalniania lęków, obaw i zwątpienia.
  Czas odpuszczania oczekiwań i niewspierających przekonań.
  Czas doświadczania siostrzanej miłości, czułości, siły wsparcia.
  Czas odkrywania swoich darów i dzielenia się nimi.
  Czas zmierzenia się ze swoim Cieniem, aby odkryć swoje Światło.
  Czas powrotu do Siebie, do swojej Prawdy.
  Niezapomniany czas, za który każdej z Was z całego serca bardzo dziękuję 🙏💙

  1. Kochana Aniu, dziękuję za ten czas z Tobą za Twoje światło, odrodzenie, płynącą energię i harmonię w duszy. Nasza prawda nasze Sat nam. Dziękuję za te piękne słowa, będą długo rezonować w moim sercu swoją mocą. Sat nam.🙏💗🙏

 3. Dziękuję, dziękuję, dziękuję 🙏

  Dla mnie to pierwsze takie warsztaty z Beatką i pierwsze warsztaty tego typu w ogóle. Po raz pierwszy od dawna miałam okazję zrobić coś tylko dla siebie.
  Jestem oczarowana przepięknym, bajecznym miejscem i wspaniałą panującą tam atmosferą ciepła, zrozumienia, spokoju i wyciszenia. Spotkałam tam cudowne kobiety, każda przybyła ze swoją historią, poczułam z nimi bliskość i więź. Nie przez przypadek spotkałyśmy się tam właśnie w takim gronie.
  To był czas bogaty w inspiracje i odkrycia.
  Jestem wdzięczna za te wspólnie spędzone chwile. Dziękuję za przepyszne posiłki przygotowywane z pasją i sercem przez Agnieszkę, za dużą dawkę wiedzy i doświadczenia przekazanego przez Beatkę i Basię.

  Życzę Wszystkim odnalezienia wewnętrznego spokoju i radości z odkrywania siebie.

  Pozdrawiam wszystkich gorąco i życzę powodzenia 💗💗💗

  1. Marto, dziękuję pięknie za te ciepłe słowa. Mam nadzieję, że te pierwsze dla Ciebie warsztaty otworzyły drzwi do wspaniałej podróży i zobaczymy się niedługo:). Dziekuję za Twój wewnętrzny spokój, skupienie i cudowny uśmiech. Do zobaczenia na ścieżce.🙏💗🙏

 4. Kochana Beato, dziękuję za ten piękny czas, a przede wszystkim za Twoją moc i ten spokój…..przypomniałaś mi, że warto….warto wzrastać…nawet jeżeli to nie jest zawsze łatwe…..to nie zapominać o sobie, o spotkaniu ze sobą, z prawdą, ze źródłem…..bo tylko tam jest aż tak pięknie…tylko tam jest to coś, co sprawia, że serce jest tak naprawdę spokojne….i z takim spokojnym sercem chcę żyć. Najpiękniejszy moment – poranna medytacja jeszcze przed zajęciami i Twoje spojrzenie…..krótkie, ale jakże prawdziwe…..i tej prawdy bardzo potrzebowałam. Dziękuję za ten czas w kobiecym, kameralnym gronie. W gronie kobiet odkrywających siebie, swoją moc….przy akompaniamencie cudownych potraw i przepięknych widoków za oknem…..myślę o Was ciepło.

  Pozdrawiam Was serdecznie
  Asia

  1. Asiu kochana, dziękuję z głębi serca za te słowa, wzruszyłam się… Raz odszukana prawda w sobie zawsze jest już z nami, zawsze prowadzi do miejsc, ludzi którzy ją jeszcze bardziej wydobywają. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłyśmy połączyć nasze energie, że czas nam dany był piękną przestrzenią serca i spokoju. Dziękuję za Twoją obecność duchową w porankach, opowieści i kobiecą mocy. Do zobaczenia na ścieżce….

 5. Często wracam do tych wspaniałych dni, do tego spotkania z Tobą Beatko, do tego pysznego jedzonka, do wspaniałej jogi, do wspaniałych kobiet, do Poziomkowej Górki….. Myślę, że ten czas i to miejsce na zawsze zostaną w moim sercu.
  Dziękuję i do zobaczenie ❤️

  1. Dziękuję kochana z całego serca. Cieszę się, że te wspólnie spędzone chwile były tak piękne i wartościowe dla nas wszystkich. Do zobaczenia na ścieżce ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *