WARSZTATY TERAPEUTYCZNE ,,HASHIMOTO. DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE”

To już kolejne warsztaty  terapeutyczne ,,Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie” na Poziomkowej Górce.

Zawsze przeze mnie tak wyczekiwane i mocno zapadające w serce.

Wszystkie chwile spędzone tam z Wami, każda sekunda, każdy jej obraz, to dar budowania siebie na nowo. Wdzięczność za każdą z Was, które znajdujecie siłę w sobie w poszukiwaniu swojego uzdrowienia ciała, ale i umysłu i duszy.

To energia, która przenika wszystkie historie życia z którymi przyjeżdżamy, którymi się dzielimy i które tak często pokazują nam wiele drogowskazów  pomocnych na naszą nową drogę.

To zrozumienie, że choroba nie jest przeszkodą w nas samych do szczęścia, a przystankiem do zrozumienia, że często to nasze serce, dusza i umysł są zagubione.

To zatrzymanie i podjęcie decyzji jaką chcesz być?

Czego chcesz doświadczać?

To czas kiedy zaczynamy widzieć i przemieniać nasze życie krok po kroku, aby umieć wzlecieć jak motyl,  aby stać się  ,,aap naya’’ (Nowa Ty)

Kochane dziękuję za te wzruszające momenty, za Wasze piękne serca. Jesteście mocne, piękne, pełne życiowej energii. Dbajcie o siebie i nieście swoje światło i wiedzę innym. Rozwińcie  swoje barwne skrzydła i lećcie.

,,Urodziłeś się z dobrocią i zaufaniem.

Urodziłeś się z ideałami i marzeniami.

Urodziłeś się ze wspaniałością.

Urodziłeś się ze skrzydłami.

Pełzanie nie jest twoim przeznaczeniem, więc nie rób tego.

 Masz skrzydła. Naucz się ich używać.’’

~Rumi~

 1. Beatko,
  bardzo bardzo serdecznie dziękuję za te 3 dni oderwania się od rzeczywistości …polecam wszystkim , którzy chcą się dowiedzieć o chorobie Hasimoto .Podczas tych warsztatów dowiedziałam się o badaniach, diecie i ćwiczeniach jakie powinnam stosować. Choruje ponad 9 lat i żaden lekarz nigdy mi nie wyjaśnił jaka jest przyczyna, skutki oraz jak mam postępować każdego dnia. Co jest dla mnie dobre a co nie.
  Beatka poparła wszystkie informacje własnym doświadczeniem i także chorobą. Dociekliwie krok po kroku zgłębiała każdy detal i każdy symptom. Warsztaty połączone z jogą i medytacjami prowadzoną przez Agatkę także były cudne:) Jedzenie obłędne…miejsce też 🙂 Polecam każdej kobiecie, która codziennie zmaga się z chorobą i życzę jej ,żeby poznała swojego motyla i zaprzyjaźniła się z nim buziaki Monika…ps w przyszłym roku tez chciałabym u Was być …

  1. Kochana Moniczko,
   Bardzo dziękuję za Twoje słowa. Cieszę się niezmiernie, że czas spędzony na Poziomkowej Górce był dla Ciebie relaksem ale i nową wiedzą o Hashimoto.
   Każda z nas przebyła inną drogę. Twoja jest szczególna, wyboista a zarazem piękna. Masz w sobie wielką siłę i dary, które niesiesz światu. A Twoje mydełka są fantastyczne:)
   Przytulam mocno❤️❤️❤️
   Beata

 2. Patrząc na to zdjęcie, nie chce mi się nawet wierzyć, że większość z nas boryka się z ciężką chorobą. Widzę na nim kobiety pełne ciepła, miłości i szczęścia. Tak też właśnie atmosfera panuje na warsztatach prowadzonych przez Beatkę Abramczyk. Czujesz się zewsząd otulona miłością i dobrocią, wzajemną akceptacją i zrozumieniem. Tutaj nie jesteś pozostawiona sama sobie. Pojęcie czasu na Poziomkowej nie istnieje. Tylko dzwoneczek przypomina, że to pora na kolejny przepyszny posiłek przygotowany przez Panią Beatkę, następny dzwoneczek zawiadamia nas, że to chwila poświęcona na Jogę, medytacje, masaż gongami, prowadzone przez niezwykle uduchowioną Agatkę, a miedzy tymi pełnymi relaksu chwilami Beatka Abramczyk prowadzi nas krok po kroku przez nasz chorobę. Jestem wdzięczna Bogu, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach. Są to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniądze w moim życiu. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości, czy wziąć udział, to niech te wahania odstawi w kont i decyduje się w miarę możliwości na przyjazd na takie warsztaty. Bardzo dziękuję za każdą chwilę, którą spędziłam na Poziomkowej. PS. Dziewczyny wszystkie jesteście wspaniałe!!! Z całego serca życzę Wam dużo zdrowia i miłości.

  1. Kochana Ewo,
   Tak piękne słowa wzruszają i rozgrzewają serce❤️❤️❤️ Dziekuję, przyjmuje je w pokorze.🙏🙏🙏 Każdego dnia budząc się i wkraczając w nowy dzień, którego jeszcze nie było stawiamy czoło nowym wyzwaniom i próbom. Najważniejsze w tych dniach, w naszej codziennej podroży jest pewność, że nie jesteśmy same. Mamy siebie.❤️❤️❤️
   Przytulam mocno🦋🤗
   Beata

 3. Witam,
  jestem pod ogromnym wrażeniem radości i dobrej energii bijącej z Pań na zdjęciu, miło popatrzyć 🙂
  mam pytanie a kiedy następne warsztaty ?
  Ewa

  1. Dzień dobry,
   Dziękuję za miłe słowa:)
   Co do terminów Terapeutycznych warsztatów na Poziomkowej Górce to będą dwa koniec maja 29-31.05 2020 i początek października 09-11.10. 2020
   Pozdrawiam serdecznie
   Beata

 4. Droga Beato,

  Wspaniale opisałaś nasze spotkanie na Poziomkowej górce. Tam rzeczywiście działy się rzeczy magiczne: radość, spokój, energia przekazywane przez każdą z Was, a do tego bajeczne miejsce: domek i okolica spowodowały że przez te dwa dni czułam się wyzwolona, lekka i nabierałam sił z każdą godziną. Tak naprawdę dopiero po powrocie do domu zauważyłam że jest mi dobrze, że zrzucam kokon i być może zacznę nieśmiało fruwać.
  Bardzo za to wszystko dziękuję i będę się starać by ten stan rzeczy trwał jak najdłużej.

  Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia Jadwiga

  1. Kochana Jadwigo,
   Dziękuję za te piękne słowa,tak bardzo mnie wzruszają i dodają sił do dalszego działania. Jesteś pięknym motylem, który na pewno może fruwać bardzo wysoko i lekko. Cieszę się niezmiernie, ze razem spędzony czas tak wiele mógł wnieść do Twoich chwil życia. Kochana przytulam mocno z pełnią gorącego serca.❤️❤️❤️ Do zobaczenia na następnych warsztatach🦋🤗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *