HARMONIA ŻYCIA. JAK UZDROWIĆ CIAŁO, UMYSŁ, DUSZĘ.

…Czas pędzi tak szybko, że zastanawiam się, czy wiemy, kiedy żyjemy naprawdę, a kiedy nam się tylko wydaje…

Tak zaczyna się moja nowa książka Harmonia życia. Jak uzdrowić ciało, umysł, duszę. Książka, która jest moją podróżą do poznania ciała, umysłu i duszy i odnalezienia harmonii, balansu wewnątrz mnie.

Książka, którą pragnę podarować czytelnikom ma ukazać, że rozumienie, umiejętność czytania, zagłębienia się w narrację swojego ciała, działania umysłu, i dialogu z własną duszą,  to najlepsza lektura jaka nam się przytrafiła. Znalezienie swoich zasad i świadomych wyborów jest podstawowym  fundamentem do tworzenia swojego dobrostanu.

Te tak naturalne życiowe umiejętności jak ruch, tu joga, umiejętność uspakajania umysłu i pozbywania się narzuconych programów, tu medytacja i zaprzyjaźnienie się ze swoją kuchnią przepełnioną miłością do siebie,  to cudowna droga do osiągania zdrowia, rozwoju swoich pasji  i pełni życia. Książka dla czytelnika ma nie tylko być kompasem do  powrotu w głąb siebie. Ma również zbudować prostą drogę do harmonijnego życia, na którą zawsze można będzie  wrócić kiedy  życie niepostrzeżenie  wciągnie w swój wir codzienności.

Zapraszam Cię do lektury i odnalezienia swojej ścieżki życia, swojej prawdy – Sat Nam

…Jeżeli nie zaczniesz podróży, to nigdy nie będziesz wiedział, co jest na jej ścieżkach…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *