,,HASHIMOTO. TWOJE CZTERY PORY ROKU”. MOJA NOWA KSIĄŻKA!

,,HASHIMOTO. TWOJE CZTERY PORY ROKU”. MOJA NOWA KSIĄŻKA!

Jesień jedna z czterech pór roku.
Pierwszy dzień jesieni astrologicznej związany jest z równonocą jesienną. Podczas równonocy jesiennej dzień i noc trwają tyle samo, czyli 12 godzin. Po upływie równonocy dnie stają się krótsze, a noce coraz dłuższe. Słońce przeszło przez punkt Wagi, od tej chwili będzie ono znacznie intensywniej oświetlać południową półkulę Ziemi od północnej. Równonoc najczęściej występuje w okolicach 22, 23 września. W tym roku był to 22 września.
Natomiast jesień kalendarzowa zaczyna się zawsze o tej samej porze 23 września.
A więc już jest, przyszła do nas jak co roku.
Dawniej ten wyjątkowy dzień obchodzono bardzo uroczyście. Na polach zostawiano kilka nieskoszonych kłosów, aby ziemia nie została bez ziarna. Resztę chowano do świątyni. Słowianie dziękowali swoim bóstwom za obfite plony, za wspaniałe zbiory wyrażając nadzieje na jeszcze lepsze za rok. Po modlitwach organizowano biesiady i pieczono kołacz. Był on ogromny. Stawiano go miedzy kapłanem a ludem i jeżeli kapłan mógł się za niego schować symbolizowało to obfitość.
JESIENNA OBFITOŚĆ. To dary natury, pełne barw, smaków, zapachów.

,,HASHIMOTO. TWOJE CZTERY PORY ROKU”. MOJA NOWA KSIĄŻKA!

Jestem wdzięczna, że w ten czas obfitości mogę dzielić się z Tobą moją nowa książką ,,Hashimoto. Twoje cztery pory roku’’. Właśnie dzisiaj w pierwszy dzień kalendarzowej jesieni jest jej premiera.
Dla mnie to wyjątkowy dzień i jestem wdzięczna, że mogę przeżyć go razem z Tobą. W ten pierwszy dzień jesieni pragnę Cię zaprosić w podróż przez cztery pory roku. Być może zainspiruje Cię ona do zrobienia czegoś dobrego dla siebie, a Twoje życie stanie się lepsze. Obserwuj naturę i działaj zgodnie z jej rytmem. Zmiany wprowadzaj krok po kroku, dostosowując się do otoczenia. Matka natura wskaże Ci i nauczy Cię cyklicznych przeobrażeń, tak jak modyfikuje każdą z czterech pór roku: wiosnę, lato, jesień i zimę. W trakcie każdej z nich Twój organizm działa inaczej, inne są Twoje nastroje, potrzeby, odczucia i energia.
Jeśli jesteś gotowa na zmiany, podejmij wyzwanie, które pozwoli Ci ułożyć krok po kroku Twoją własną trasę do uzdrowienia. Przygotowałam dla Ciebie drogowskazy, które podpowiedzą Ci, w którą stronę podążać, by poprawić zdrowie i samopoczucie. Dzięki temu będziesz żyć pełnią radości, miłości i spokoju.

Z wdzięcznością
Beata Abramczyk

Już dostępna jako a ebook i audiobook tutaj:
https://www.empik.com/hashimoto-twoje-cztery-pory-roku-abramczyk-beata,p1250282499,ebooki-i-mp3-p

https://www.empik.com/hashimoto-twoje-cztery-pory-roku-abramczyk-beata,p1251579356,ebooki-i-mp3-p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *