KOLEJNE WARSZTATY ,,HASHIMOTO. DROGA DO UZDROWIENIA SIEBIE” NA POZIOMKOWEJ GÓRCE

Kolejne warsztaty ,,Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie” na Poziomkowej Górce za nami.

Przeglądam zdjęcia i wpisy i za każdym razem serce mocniej bije. Przed każdymi warsztatami czuję niesamowitą radość i przypływ cudowniej energii. Piekę chleby choć akurat w tym roku w czerwcu temperatura była szalona i dom z godziny na godzinę przemieniał się w saunę.  Ale to nic bo oczekuję jak zwykle przepięknych chwil z cudownymi kobietami. I wiecie nigdy się nie mylę. Te chwile przychodzą i trwają jeszcze długo po skończeniu naszych warsztatów.

Bo jak zwykle Poziomkowa Górka budzi się do życia, a my z nią. Ptaki zaczynają swój poranny koncert, poranna rosa jeszcze otula stopy zanurzające się w trawie, słońce swymi promieniami budzi i ogrzewa. Dla każdej z nas to nowy dzień, nowy początek. Energia kobiet na warsztatach przeplata się  z nadzieją i uważną obserwacją, co też przyniesie ten i kolejny dzień, jaką ścieżkę nam pokaże🤔

A po Waszym wyjeździe Poziomkowa Górka zapada w ciszę. I myślę wtedy, że przecież jeszcze przed momentem tętniła głosami i śmiechem wspaniałych kobiet. Kobiet, które postanowiły wziąć życie w swoje ręce. Kobiet, które same piszą swój scenariusz życia nie pod dyktando innych. Kobiet łamiących swoje ograniczenia, lęki i chorobę.

I jestem wdzięczna  za waszą siłę, za wasz optymizm, za energię i moc dzielenia się z innymi pomimo niełatwej drogi.

Dziękuję jak zawsze Agatce za świat jogi i podróż gdzie uczy, że wszystko możemy.🙏🧘Dziekuję Beata Sobczyńska za goszczenie nas przepysznym zdrowym jedzeniem😋 Dziękuję Maja Lawi , która obdarowywała nas wspaniałą terapią. Kochane dziękuję Wam wszystkim, że znalazłyście się na mojej drodze życia  i życzę PIĘKNEGO ŻYCIA🙏❤️❤️❤️

 1. Byłam na wielu warsztatach, ale nie zdarzyło mi się tęsknić aż tak długo po ich zakończeniu. Magia miejsca, cudowna atmosfera, niezwykle duża wartość merytoryczna i świetnie dobrane zajęcia dodatkowe, wszystko to tworzy absolutnie idealny plan warsztatów za co do dziś dzień, chociaż minęły już dwa tygodnie, jestem wdzięczna Beacie Abramczyk. Bez jej zaangażowania i planu warsztatów, sama Poziomkowa nie dałaby rady. Polecam każdemu z całego serca. To bardzo wartościowy wyjazd nie tylko dla ciała ale i ducha.

  1. Kochana Maju, dziękuję z całego serca za te piękne słowa. Dziękuję Ci również, że będąc z nami dzieliłaś się swoim cudownym i tak potrzebnym warsztatem terapeutycznym. Dzięki Tobie wiele z nas mogło skorzystać z niesamowitej mocy i daru jakim jest masaż Czaszkowo -Krzyżowy czy Access Bars- Terapie Ciała i Umysłu. Był to na pewno bardzo potrzebny element tych warsztatów dający dopełnienie i budujący jeszcze większą energię do walki z tą chorobą. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogły rozwijać ścieżki dla tych osób, które szukają swojej drogi do uzdrowienia siebie. 💓💓💓

 2. Czas który spędziłyśmy na Poziomkowej Górce był bardzo cenny dla poznania hashimoto, żeby na nowo nauczyć się żyć. Beata Abramczyk to kopalnia wiedzy cieszę się, że mogłam z niej skorzystać. Atmosfera jest bardzo rodzinna, miejsce urokliwe, a Beata przepyszne dania przygotowuje. Gorąco polecam. Bardzo dziękuję za wszystkie porady.

  1. Krysiu dziękuję za Twoje słowa. Cieszę się, że czas spędzony razem był dla Ciebie nową inspiracją do walki z Hashimoto. Kochana życzę samych pięknych chwil życia💓💓💓

 3. Jeżeli chorujesz na Hashimoto i bierzesz letrox czekając na zmiany jedź na „poziomkową górkę” z Beatą a dowiesz się krok po kroku jak odzyskać zdrowie. Może pyszne posiłki drugiej Beaty pomogą Ci zmienić nawyki żywieniowe. Zaczniesz zdrowo oddychać i pozbędziesz się jakiegoś swojego balastu, który ograniczał Cię przez długie lata. Pod wpływem zajęć z Agatą zaczniesz realizować swój plan zdrowienia. To wszystko jest możliwe dzięki doświadczeniu, wiedzy i empatii prowadzącej Beaty. Piękny czas, już nie mogę doczekać się kolejnych warsztatów.

  1. Kochana Tereso, dziękuję za piękne słowa. Dziękuję za Twój uśmiech, otwarcie serca, całą Twoją historię, która jest motywacją i siłą dla nas wszystkich.
   Czekam na nasze spotkanie mam nadzieje już w październiku💓💓💓

 4. Za każdym razem wspomnienie w warsztatów Hashimoto wywołuje u mnie uśmiech na twarzy. Poziomkowa Górka to magiczne miejsce, gdzie płynie energia spokoju, radości i życzliwości. Taką samą energię poczułam od osób, które tam były. To piękne i motywujące!
  Dziękuję Beatko! Przekazane informacje na temat tej choroby i jej „działania” pozwoliły mi się uwolnić z poczucia winy oraz zaakceptować siebie taką jaka jestem 😀

  1. Agnieszko, bardzo dziękuję za Twoje słowa. Jesteś dzielną i wspaniałą Kobietą ❤️❤️❤️ Nasza choroba ma wiele obliczy i nie możemy absolutnie obwiniać się za nasz stan, ani z nim walczyć na siłę. Możemy go zaakceptować i szukać jego przyczyn. Pomagając sobie,powinniśmy pracować nad sobą, rozwijać swoją świadomość, wsłuchiwać się w swój organizm i mówić bez lęku o naszych odczuciach, emocjach, przekonaniach. W ten sposób krok po kroku doprowadzamy chorobę do jej recesji. Ty masz tę siłę aby iść naprzód i zdrowieć każdego dnia coraz bardziej. ❤️❤️❤️

 5. Beatko i Poziomkowe Dziewczyny!
  Powiem tak: chyba jeszcze nigdy, a co najmniej dawno, się tak nie „zatrzymałam”.
  Magia ludzi i miejsca. Sprawiły one, że miałam wrażenie „zwolnionego filmu”. Mimo cudownej dynamiki, a może także dzięki niej, jogi Agatki.
  Wiedza, chęć podzielenia się z nami tym, co sama przeszłaś, Twój uśmiech do życia i (co znacznie ważniejsze) do ludzi – bezcenne i niesamowite.
  Jedzenie Beatki z sercem – bijącą z niej pogodą ducha – pyszne.
  Maju, z czarem „czaszkowo-krzyżowym” – Dziękuję.
  Beatko – robisz coś niezwykłego dla osób zagubionych w szale życia i chorobie, której nie rozumiemy, tak naprawdę nie znamy, nie wiemy jakie są jej konsekwencje, jak sobie z nią radzić, jak z nią żyć.
  Dziękuję.
  Czekam na kolejne spotkanie Motylków w Poziomkach (albo gdziekolwiek indziej).
  Zosia

  1. Te słowa tak bardzo złapały mnie za serce. Jestem po prostu wzruszona do łez. Dziękuję Zosiu. Ta magia to Wy, kobiety, które swoją mądrością, empatią, sercem tworzą to miejsce i każde z odbywających się warsztatów. Jestem wdzięczna Bogu, że mogę być częścią waszej drogi. Jestem wdzięczna Wam za wasz trud podjętej walki z tą chorobą i każdą chwilę kiedy mogę Wam służyć.
   Czekam na Was zawsze na moich warsztatach z otwartym sercem.

  1. Dzień dobry, kolejne warsztaty planowane są 11-13, pażdziernik 2019. Informacja już niedługo na Fb Życie z Hashimoto. Zapraszam 🙂

  1. Dzień dobry,
   Warsztaty odbędą się w tym roku w terminach
   11-13.10 Poziomkowa Górka Męcina koło Limanowej
   23-24 listopad
   Hotel Rondo Restauracja
   Mikołaja z Ryńska 11a, 87-200 Wąbrzeźno
   Cena 680zł.
   Pozdrawiam
   Beata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *