MOJE CHUSTY – CZTERY PORY ROKU –  WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA

CHUSTY – CZTERY PORY ROKU 💚❤️💛💙  WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA
KOCHANI JUŻ SĄ!
W KOŃCU MOGĘ PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI MOJĄ RADOŚCIĄ 🙂
Kiedyś miałam marzenie, by tworzyć piękne rzeczy dla kobiet. Chciałam, by służyły nam wszystkim, by nas wzmacniały i cieszyły. Pragnęłam tworzyć przyjazny dla nas świat wokół nas i w nas samych. Dlatego w pewnym momencie mojego życia zajęłam się projektowaniem wnętrz. Cudownie jest patrzeć na powstające wasze wymarzone mieszkania i domy. Zawsze pytam przy projektach o wasze przyzwyczajenia, o to jak lubicie odpoczywać, czy lubicie herbatę w kubku czy w filiżance, jak często lubicie sprzątać swoje gniazdka, czy macie zwierzęta, czy lubicie przyjmować gości …..Pytań zazwyczaj  jest  bezliku, bo dla mnie najważniejszy jest  Wasz komfort i zadowolenie. Dlatego rozwijając swoją własną firmę również postanowiłam obdarowywać Was produktami, które mają służyć zdrowiu, odpoczynkowi, relaksowi dającemu pełne wyciszenie i wewnętrzny spokój. To dobrostan, który w dzisiejszym tak mocno pędzącym życiu staje się już na miarę złota. Herbatki, Domowe Spa i moje książki zapraszają do tworzenia swojego własnego świata w harmonii z naturą i wewnętrznym głosem serca.
Dzisiaj pragnę ofiarować Wam CHUSTY – CZTERY PORY ROKU 💚❤️💛💙  WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA
Każda chusta z moimi wzorami mandali, które odnajdzie też w kolekcji herbatek  https://www.aapnaya.pl/kategoria-produktu/herbatki/  i najnowszej książce Hashimoto. Cztery pory roku.https://www.aapnaya.pl/produkt/hashimoto-twoje-cztery-pory-roku/
Uszyte z  czystej  100% bawełny. Miękkie, gładkie i delikatne o specyficznym rodzaju dziania. Pragnę by otuliły Cię gdziekolwiek będziesz.
CHUSTY – CZTERY PORY ROKU 💚❤️💛💙  WIOSNA, LATO, JESIEŃ, ZIMA
Wybierając firmę, która dostarcza materiał na chusty i robi druk moich mandal, kierowałam się przede wszystkim naszym zdrowiem i ochroną środowiska.
Materiał, z których szyte są chusty, to 100% Interlok bawełniany.
 
Interlock to wyjątkowa dzianina – swoje  niepowtarzalne właściwości zawdzięcza specyficznemu sposobowi dziania. Ma splot dwustronny, co oznacza, że zarówno jego prawa, jak i lewa strona są jednakowo gładkie i przyjemne w dotyku.
Właściwości interlocku bawełnianego jako naturalnej dzianiny sprawiają, że możemy być spokojni, że  mamy do czynienia z tkaniną  wolną od szkodliwych dla zdrowia substancji chemicznych.
Ponadto ekologiczne atramenty wykorzystywane w druku są na bazie wody, zgodne z wymogami certyfikatów GOTS 5.0 oraz OEKO-TEX 100 (Klasa I i II), a przy tym zapewniają odporność na światło, pranie i pocieranie na mokro.
Interlok bawełniany nazywany jest  “dzianiną bodziakową” – ponieważ jest tak przyjemny dla skóry, że bardzo często wykorzystuje się go  jako materiał do szycia dla niemowląt.

Jest prosty w pielęgnacji.
Interlock bawełniany z nadrukiem możesz prać w pralce! Wystarczy, że temperatura nie przekroczy 40 stopni, a do prania użyjesz programu do tkanin delikatnych.

Ponadto każda zamówiona chusta przyczynia się do posadzenia 1m2 lasu!

Tu możemy  wspólnie zadbać o bardziej zieloną planetę!

Chusta może służyć Ci jako:

💜chusta do medytacji podczas jogi,
💛pareo na plażę,
💙okrycie gdy będzie Ci chłodno,
💚Twoje otulenie po Domowym SPA lub kąpieli słonecznej,
Każda z chust w barwach na daną porę roku.
Kolekcja limitowana.
WIOSNA

LATO

JESIEŃ

ZIMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *