JAK DZIAŁA KĄPIEL LECZNICZO-DETOKSYKACYJNA PRZY UŻYCIU SOLI DO KĄPIELI SIARCZANOWO – MAGNEZOWA LINII aap naya?

Jak działa kąpiel leczniczo-detoksykacyjna przy użyciu Soli do kąpieli siarczanowo – magnezowa( epson) linii aap naya?

Oczyszczanie organizmu jeszcze nigdy nie było nam tak potrzebne jak dzisiaj. Dawniej nie byliśmy, aż tak narażeni na działanie tylu szkodliwych czynników jak obecnie. Powietrze, którym oddychamy jest mocno zanieczyszczone, woda, którą pijemy, nie zawsze służy nam tak, jak powinna, a żywność wysoko przetworzona zawiera mnóstwo szkodliwych dodatków. Mało ruchu, stresowy styl życia, ogólny brak czasu dla siebie to wszystko nie jest dla nas dobre.

Nasze ciało co prawda posiada naturalną zdolność do oczyszczania, ale przy takiej kumulacji toksyn, na których działanie jesteśmy narażeni, coraz częściej nie jest wstanie się im przeciwstawić.

Poza zdrową dietą i dbaniem o ruch może warto pomyśleć o kąpielach leczniczych, które poza walorami estetycznymi pozwolą usunąć zanieczyszczenia z naszej skóry. Od starożytności było już wiadome, że jedną z najprostszych, a jednocześnie najbardziej relaksujących form oczyszczania organizmu jest detoksykująca kąpiel. Skóra to jeden z naszych największych organów, jeśli chodzi o powierzchnię.

Nasza skóra nie tylko chroni organy wewnętrzne przed szkodliwym działaniem środowiska. Przez skórę również oddychamy i odprowadzamy produkty przemiany materii, działając wspomagająco na oczyszczenie nerek i płuc.

Kąpiele lecznicze aktywują naturalne siły naszego organizmu do detoksykacji. W hydroterapii nazywa się to leczeniem bodźcowym. Zanurzając się w kąpieli już sam nacisk wody na ciało działa jak delikatny masaż, pobudzając nasz układ krążenia. Ciepła, niezbyt gorąca woda ( powinna mieć około 36oC) powoduje, że nasze naczynia krwionośne rozszerzają się i krew zaczyna szybciej krążyć. W tym samym czasie otwierają się i rozszerzają pory naszej skóry. Zachodzi wspaniała wymiana. Pozbywamy się toksyn, nadmiaru chlorku sodu, kwasu mlekowego, szkodliwych resztek przemiany materii z organizmu jednocześnie przyjmując możliwość wnikania w głąb ciała dobroczynnie działających składników mineralnych.

Jak działa kąpiel leczniczo-detoksykacyjna przy użyciu Soli do kąpieli siarczanowo – magnezowa( epson) linii aap naya?

Dając sobie troszeczkę czasu możesz skutecznie wspomóc organizm w oczyszczaniu.
Kąpiel oczyszczająca, którą Ci proponuję powinna trwać około 30 minut. Pierwsze 15-20 minut to czas potrzebny na to, by usunąć toksyny. Potem organizm w pełni się relaksuje i wchłania minerały.
Po kąpieli powinno się użyć naturalnych substancji nawilżających. Ja oczywiście proponuję ,,Pielęgnujący olejek do ciała”
Kąpiele oczyszczająca w której zastosujesz
,,Sól do kąpieli siarczanowo – magnezowa” linii aap naya daje wiele korzyści dla zdrowia.
💧uzupełnia niedobory związków siarki, magnezu,
💧pobudza układ krążenia,
💧przyspiesza przemianę materii,
💧wpływa odczulająco na skórę,
💧ułatwia odchudzanie, zregenerować naskórek,
💧zmniejsza stany zapalne,
💧pomaga pozbyć się pozostałości leków po zakończonej kuracji,
💧zmniejsza dolegliwości bólowe,
💧działa bakteriobójczo.

Jak działa kąpiel leczniczo-detoksykacyjna przy użyciu Soli do kąpieli siarczanowo – magnezowa( epson) linii aap naya?

Kiedy użyjesz do swojej kąpieli ,,Sól do kąpieli siarczanowo – magnezowa” linii aap naya, pomagasz swojemu organizmowi złuszczyć martwe komórki naskórka, łagodzisz napięcia i stany zapalne w mięśniach i stawach, silnie wspomagasz w odtruwaniu swojego całego organizmu.

Olejki lawendowy i z róży damasceńskiej, zawarte w soli zadziałają na Twoje ciało regenerująco, wyciszająco, i relaksująco. Dzięki naturalnemu aromatycznemu zapachowi wyciszysz swój umysł, usuniesz zmęczenie i stres. Co więcej, olejki mają wspaniałe działanie na Twoją skórę i nie tylko.

Na przykład zawarty w soli olejek z róży damasceńskiej oprócz właściwości ściągających, tonizujących i zmiękczających skórę, regeneracyjnych i uszczelniających naczynia krwionośne – posiada działanie bardziej subtelne, polegające na stymulowaniu wibracji energetycznych na wszystkich poziomach ciała ludzkiego. Olejek różany ma również właściwości uspokajające i przeciwdepresyjne.

Olejek lawendowy natomiast pomaga w problemach skórnych pochodzenia alergicznego lub zakaźnego. Regeneruje skórę, ułatwia gojenie i łagodzi podrażnienia. Przeciwdziała zaburzeniom snu, relaksuje umysł, znosi stany niepokoju, frustracji, sprowadza spokój i opanowanie tak potrzebne nam dzisiaj.
Zapraszam Cię do Twojego domowego SPA.

https://www.aapnaya.pl/

Kto powinien uważać na kąpiele detoksykacyjne? Przede wszystkim osoby z nadciśnieniem, chorobami serca, cukrzycy, choroby nowotworowe. Dzieci , kobiety w ciąży i karmiące, osoby starsze też nie powinny poddawać się takim kuracjom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *