WARSZTATY ,,HASHIMOTO” W SIEWIERZU – HOTEL NATURA RESIDENCE

 WARSZTATY ,,Hashimoto” – Hotel Natura Residence

Kochane za chwilkę miną dwa tygodnie od naszego cudownego warsztatu ,,Hashimoto. Droga do uzdrowienia siebie.” w Siewierzu.

Każda z nas już zatopiła się w swojej codzienności. Zawsze po takim czasie zadaje sobie pytanie: jak tam u Was? Czy warsztaty, spotkanie w kręgu innych kobiet dotkniętych Hashimoto dało wsparcie, wiedzę, a może po prosu poczucie, że ,,nie jestem sama”.

Czas szybko biegnie, ale jeszcze w sercu nie milkną piękne chwile, które mogłyśmy przeżyć razem. Jeszcze pulsuje energia kobiet, które dzielnie biorą życie w swoje ręce. Nie oczekują gotowych rozwiązań i nie wystarcza im informacja, że jedna mała tabletka rozwiąże niezbyt komfortową podróż z Hashimoto.

Dziękuję Wam kochane, za ten trud walki o siebie, który podejmujecie, że wychodzicie z tak wygodnej strefy komfortu i szukacie swoich dróg do uzdrowienia siebie.

Dziękuję BaSzu za wspaniałą, profesjonalną organizację naszych warsztatów, za parzenie herbatek, za pomoc i dbanie w każdej chwili. Dziękuję Iwonce Kwaśny za wspaniałą naukę naturalnego masażu anty aging twarzy. Dziękuję Wiktori Rożnowskiej za piękne zdjęcia.

Kochane dziękuje Wam za waszą wspaniałą energię, pięknie serca i spędzony wspólnie czas na wykładach, tańcu intuicyjnym, wspólnie śpiewanych mantrach i porannej jodze. 😊

Życzę Wam zdrowego i pięknego Życia.

  1. Piękny czas… prawdziwe, wartościowe spotkanie z Kobietą, która zdecydowała o zdrowiu, miłości i życzliwości w swoim życiu… A dziś dzieli się swoją wiedzą, refleksjami, sercem…❤ czysta energia i nowa swiadomość- oto co we mnie zostało po warsztatach… zostało, aby dac nowy początek- dziekuje za to… dziękuję z całego serca… Joanna

    1. Dziękuję Joasiu za tak piękne słowa 💓💓💓 Jak sama wiesz, siła kobieca jest wielka, a świadomość tego prowadzi nas do dobra, miłości i wdzięczności. Ty kochana przez swoje doświadczenie życiowe nosisz w swoim sercu ciepłą i budującą energię dla każdego przechodnia w Twojej podróży życia. Dziękuje Ci za Twoje światło, nieść je dalej w świat i pisz😊💓💓💓

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *